Realizacja

Zobacz z czego jesteśmy dumni

Realizacja dla: Solair Energy Poland

 Firma jest częścią grupy instalacyjnej SOLAIR, jej głównym zakresem usług są instalacje odnawialnych źródeł energii, w tym instalacje fotowoltaiczne i pomp ciepła, oraz budowa magazynów energii oraz infrastruktury do ładowania aut elektrycznych.

Zakres wykonanych usług:

1. Budowa strony internetowej

Dla firmy Solair Energy Poland zbudowaliśmy rozbudowaną oraz w pełni responsywną stronę internetową, która zawiera podstrony dla każdej z usług oferowanych przez firmę, blog tematyczny, system pozyskiwania leadów oraz galerię realizacji.

2. Identyfikacja wizualna

Dla osiągnięcia pożądanego odbioru marki dobraliśmy główne i dodatkowe kolory, typografię, rodzaje czcionek, oraz poprawiliśmy kolory i rozdzielczość firmowego logo.

3. Wizytówka firmowa

Przedmiotem zlecenia dla firmy było również wykonanie firmowych wizytówek dla klientów i partnerów, które będą zawierały podstawowe informacje o świadczonych usługach oraz dane kontaktowe i do faktury. Wizytówki możemy wydrukować i wysłać pod wskazany adres!

4. Broszury informacyjne

Na życzenie klienta wykonaliśmy również kilka projektów broszur informacyjnych i ulotek, które są wręczane klientom na spotkaniach sprzedażowych. Broszury takie są doskonałym dodatkiem do oferty, który w prosty i zrozumiały sposób informuje klienta o ważnych kwestiach.

5. Wzory ofert handlowych

W ramach szerokiej współpracy także zaprojektowaliśmy główne strony ofert handlowych, poszczególnie dla każdej usługi. Grafiki zawierają miejsce do wpisania danych klienta: imienia i nazwiska, numeru telefonu, adresu realizacji, e-mail oraz numeru przygotowanej oferty.

6. Posty do social media

Przygotowaliśmy bardzo dużo gotowych postów do wstawienia w social media, począwszy od informacji o ofercie, grafik do reklam na lokalnym rynku, postów informacyjnych i dla wpisów na bloga.

Zainteresowany współpracą?

Wypełnij krótki formularz, zadzwonimy do Ciebie porozmawiać o projekcie